Järelkoolitus

Meie poolt läbiviidava järelkoolituse eesmärgiks ei ole õpetada kuidas teie elama peaksite või mis on õige, mis vale. Me ei pea loengut. Arutelude, rühmatööde ja eneseanalüüsi tulemusena saad tehtud kohustusliku järelkoolituse, kus õpid ka muidu eluks vajalikku.

Koolitused toimuvad Zoomis.

Koolitusel osalemine on anonüümne, teabe koolituse läbimise kohta saab vaid Transpordiamet. Kui tahad koolituse kohta midagi täpsemalt teada, siis vastan meeleldi kõikidele sinu küsimustele. Helista 5208661 või kirjuta heliainjarv@gmail.com.

Järgmised koolitused algavad:

Повторной курс подготовки водителей (järelkoolitus) на русском языке начинается понедельник 06.05.24 в 18.00. Лекции проходят виртуально в Zoom.

Программу курса вы можете найти здесьЧтобы записаться на курс, пожалуйста, заполните регистрационную форму здесь.

Järelkoolitus eesti keeles algab kolmapäeval 08.05.2024 kell 18.00. Loengud toimuvad virtuaalselt Zoom`is. Kursuse programmi leiate siit.  Registreerida saab siin

Koolitaja Heli Ainjärv