Algastme koolitus

Niguliste Autokool on olnud pioneer uute õppemeetodite kasutamisel autokoolides juba aastast 1993.

Ka nüüd alustame uue lähenemisega, mis muudab nii õppimise kui õpetamise efektiivsemaks ja kergendab koormust õpilase rahakotile. Uue lähenemise sisendiks on meie asutaja Heli Ainjärv doktoritööst järeldatu ning kliendikeskse teenusedisaini loogika.

Uus kursus algab 16. septembril

Registreerida saab siin.

Kontakttunnid toimuvad 18-l järjestikusel reedel kell 17.00-18.30 videoseminaridena Zoomis. Kaks teemat (30.09. ja 07.10) on kohustuslikud, teised teemad saab soovi korral läbida iseseisvalt meie e-õppe keskkonnas ning videoloenguid ka järele vaadata.

Miks meie juures õppida:

• Meie lähenemine toetab iga õpilase individuaalseid vajadusi
  • Sõidutunde saab alustada / lõpetada sulle sobival ajal ja kohas
  • Online keskkonnas Zoom toimuvatel videoseminaridel saad osaleda omale sobivas kohas
  • Teooriaõppematerjalid ja testid on kenasti meie online keskkonnas
  • Õpingute alguses saad täpse ülevaate kõikidest eeldustest / õpiväljunditest, mis on vajalikud autokooli lõpetamiseks
  • Sõidutunnid toimuvad automaatkäigukastiga autoga, mis vähendab vajaminevate sõidutundide arvu
  • ARK sõidueksamit saab teha sama sõidukiga, millega koolis õpid (Peugeot 508 SW)
  • Alustamisel tuleb tasuda vaid teooriakursuse tasu ( 200€ ) ning sõidutundide eest saab maksta enne iga järgmise sõidutunni algust

Registreeri algavale kursusele siin.

Uue seaduse kohaselt saab sooritada Maanteeametis teooriaeksami kui teooriaõpe autokoolis on läbitud, isegi kui ei ole veel alustanud sõiduõppega.